top of page

Občanské a obchodní stavby

Základním konceptem urbanistického návrhu bylo vytvořit novou lokalitu obce, která bude svým charakterem navazovat na okolí, tudíž zde bude zapadat a zároveň bude natolik atraktivní, že bude vyhledávaná i širším okolím.

Přístavba bloku ortopedie Karvinské hornické nemocnice.

Studie tržnice s rodinným domem pro správce.

Několik verzí studie rozhledny v obci Hrádek.

Studie Green house na autobusovém nádraží v Třinci

Studie rozšíření areálu společnosti CONTI THERM v Třinci

Studie kavárny při domku zvoníka u kostela sv. Alberta v Třinci.

Vizualizace návrhu chaty na golfovém hřišti v Čeladné. Podhorská moderní architektura. Úžasné výhledy na okolní vrcholy Beskyd. Maximální důraz na jednoduchost tvarosloví stavby.

Návrh podzemního parkoviště situovaného pod horní část náměstí před objekt Trisia mezi hotelem Steel a Finančním úřadem, která nabídne 390 parkovacích míst pro osobní vozidla, prostor pro motocykly, nabíjení elektromobilů.

Studie zpřístupnění nevyužívaných prostor ve 2.NP v Avion Shopping Park Ostrava nad obchodní jednotkou ZARA. V pasáži je osazena klidová zóna vertikální zahrady.

Studie bytového domu pro seniory s kavárnou, který je navržen na stavebním pozemku vedle obecního úřadu ve Stříteži. Investorem stavby je Obec Střítež.

Studie nového komunitního centra v Hnojníku, které vznikne stavební úpravou stávajícího objektu Hotelu Park, který bude doplněn o nové stavby.

Multifunkční altán při české mateřské školce v Hnojníku. Využití, jak pro výuku, tak pro pořádání školních radovánek apod.

Přístavba do nevyužívané dvorany a stavební úpravy stávajících obchodních objektů, kterými vznikne první Třinecká obchodní pasáž, a to s přímou návazností na Třinecké autobusové nádraží. 

Přístavba a stavební úpravy stávajícího bloku D domova důchodců v Karviné. Záměrem bylo zvýšení standardu pokojů při zlepšení dostupnosti hygienického zázemí pro klienty domova. 

Rozšíření ubytovacích kapacit a kongresových sálů hotelu Vitality ve Vendryni. Navrženo řešení využití zahradních prostor oddělených od okolí při vzniku krytého parkování. 

Rekonstrukce původního objektu spojená s nástavbou objektu, kterou vznikla administrativní budova se zázemím pro celou realitní skupinu STING.

Novostavba objektu pro umístění unikátní technologie otevřené magnetické rezonance

v prostoru areálu Karvinské hornické nemocnice.

Please reload

bottom of page