top of page

Interiéry staveb a bytů

Minimalistické řešení hlavního obytného prostoru dává vyniknout úchvatnému výhledu na Beskydy s vrcholem Lysá hora. Kompaktní obložení stěn integruje úložné prostory, spotřebiče a dveře do návazných místností.

Vizualizace návrhu chaty na golfovém hřišti v Čeladné. Podhorská moderní architektura. Úžasné výhledy na okolní vrcholy Beskyd. Maximální důraz na jednoduchost tvarosloví stavby.

Pro provozovatele úžasné Třinecké restaurace, která se za krátkou dobu svojí existence stihla zapsat do podvědomí obyvatel jako restaurace s nejlepší kuchyní, jsme připravili svěží návrh úpravy interiéru klientské části restaurantu.

Střídmě pojaté řešení interiéru pro pár důchodového věku. Interiér disponuje velkým množstvím úložných prostor, není náročný na údržbu a je především pohodlný pro uživatele.

Minimalisticky provedený interiér v rodinném domě. Čisté ostré linie nábytku jsou v kontrastu s přírodní barevností dřevěné podlahy.

Interiér nájemního bytu v Ostravě s industriálními prvky.

Přístavba a stavební úpravy stávajícího bloku D domova důchodců v Karviné. Záměrem bylo zvýšení standadrdu pokojů při zlepšení dostupnosti hygienického zázemí pro klienty domova. 

Please reload

bottom of page