top of page

Stavby pro bydlení

Moderní novostavba rodinného domu v malebné obci v podhůří Beskyd.

Novostavba rodinného domu v Lokalitě Polanka nad Odrou.

Moderní rodinný dům zasazený do klidné lokality v blízkosti lesa.

Rekonstrukce chaty v lokalitě Třinec-Tyra.

Rekonstrukce stávající chaty v lokalitě Třinec-Tyra. 

2+kk

Rodinný dům zasazený do stávající zahrady na jižním svahu nad Čeladnou. Hlavní robustní hmota centrální části domu se sedlovou střechou je doplněna o subtilní pavilony, které v severní části slouží jako kryté stání a na jihu jako hlavní obytný prostor s kuchyní a jídelnou. Panoramatické prosklení poskytuje výhled na okolní vrcholky hor.

Jedinečné čtyři domy v nádherné lokalitě s výhledem na přilehlý les a okolní krajinu. Originální řešení spojuje prvky klasické i moderní architektury a vytváří tím jedinečný design celého komplexu.

Studie novostavby rodinného domu v Beskydech v obci Ostravice. Moderní podhorská architektura. Maximální důraz na jednoduchost tvarosloví stavby. 

Studie novostavby rodinného domu v Beskydech v obci Pstruží. 
Podhorská moderní architektura. Úžasné výhledy na okolní vrcholy včetně Lysé Hory. Maximální důraz na jednoduchost tvarosloví stavby.

Rodinný dům Oldřichovice

Rozsáhlejší rodinný dům s výhledem na Beskydy.

6+kk

Rodinný dům Střítež

Rodinný dům na menším stavebním pozemku s dispozicí 5+kk, jedním garážovým stáním a krytým stáním při vstupu do objektu.

5+kk

Rodinný dům Horní Jelení

Novostavba rodinného domu s garáží v pasivním standardu. Investorem byl požadován maximálně kompaktní tvar objektu se sedlovou střechou a nízkou mírou údržbovosti stavby.

6+kk

Rodinné domy Ropice

Rodinné domy Ropice.

Objekt A obsahuje dvě bytové jednotky 5+kk a 2+kk. Objekt B je navržen jako 3+kk.

5+kk, 2+kk, 3+kk

Please reload

bottom of page